Anglický ranný čaj AMWAY

Anglický ranný čaj AMWAY
Tento čaj ja zmesou čaju Assam a čaju z Kene a jemných lístkov ďalších výnimočných čajov. Náš dodávateľ je členom organizácie Tea Sourcing Partnership.
Množstvo: 8 x 125 g (8 x 40 nálevových vrecúšok)


 • Popis

  Tento čaj ja zmesou čaju Assam a čaju z Kene a jemných lístkov ďalších výnimočných čajov. Anglický ranný čaj od Amway pochádza od starostlivo vyberaného dodávateľa, ktorý sa o svojich robotníkov stará. Poskytuje im bývanie, spravodlivú mzdu a lekársku starostlivosť v špecializovonom zdravotníckom zariadení priamo na mieste. Vytvára pre komunitu pestovateľov čaju pracovné miesta, pomáha im získavať nové zručnosti a sebadôveru prostrednictvom vzdelávania, poskytuje dotovanú stravu a príjem, čím mení ich životy ke lepšiemu. Náš dodávateľ je členom organizácie Tea Sourcing Partnership.

 • Vlastnosti

  • Zmes vysokokvalitného čaju vynikajúcej chuti.
  • Balené vo fóliových balíčkoch na zachovanie sviežosti.
  • Individuálne štvorcové čajové vrecúška – pri ich výrobe vzniká menej odpadu, veľmi dobre sa v nich vylúhuje čaj a aj povrchová plocha čaju je väčšia. To znamená, že viac vody sa dostane medzi čajové lístky a lúhovanie je rovnomernejšie.
 • Odporúčané použitie

  Použite jedno čajové vrecúško na šálku čaju a zalejte vriacou vodou. Zamiešajte a nechajte lúhovať asi minútu a potom vrecúško vytiahnite. Pridajte citrón, prípadne mlieko a cukor podľa chuti.

Číslo autorizácie: 00000, Platnosť do: 29.5.2018, Posledná aktualizácia: 30.5.2017
Prevádzkovateľ: DigiSys Web Services s.r.o., Ul. Z. Nejedlého 2870/27, 934 05 Levice. IČO: 47256656
Vami poskytnuté kontaktné informáce nebudú predávané tretím stranám. Všetky informácie, materiály, výrobky a poskytované služby sú určené k prístupu a použitiu iba v Slovenskej republike. Ochranné známky a logá slúžia iba pre identifikáciu výrobku a sú odkazom na dotyčních vlastníkov. NUTRILITE je ochranná známka Amway Corp., Ada, MI, USA.